AMiT

Specializujeme se na oblast regulace plynových kotelen, výměníkových stanic, domovních předávacích stanic, řízení VZT a Klimatizace, regulace vytápění a přípravy TUV v rodinných domcích vč.řízení solárních panelů a tepelných čerpadel.

Spolupracujeme s českou firmou AMiT s.r.o., která je předním výrobcem řídicích systémů pro průmyslovou automatizaci. Jsme autorizovanou montážní firmou firmy AMiT pro návrh a montáž systému ADOREG. Regulátor je navržený speciálně pro řízení několika různých zdrojů tepla v rodinných domech.
Velkou předností ADOREGu je jeho velká variabilita řízení zdrojů a spotřebičů. V typových zapojeních řeší integraci těchto zdrojů: solární kolektory, tepelná čerpadla, teplovodní krby, plynové kotle, elektrokotle, kotle na pevná paliva apod. Na straně spotřebičů je připraven pro podlahové vytápění, vytápění radiátory a bazén. Největšího tepelného komfortu a úspor dosahuje regulátor v případě individuálního řízení teplot v místnostech.

Pomocí dalších regulátorů z výrobního programu firmy AMiT jsme schopni navrhnou a zrealizovat od projektové dokumentace až po samotnou realizaci jakoukoli aplikaci řízení tepelných technologií.

Naše dodávky se zaměřují i na aplikace vizualizací jednotlivých technologických celků. Jsme schopni ve spolupráci s firmou navrhnout a zrealizovat vizualizaci Vaší technologie.V oblasti SW spolupracujeme s autorizovaným programátorem firmy AMiT-DEFISOFT.

adoreg

amiris99s

vizualizace

ADOREGAMiRiSVizualizace

Software pro řídící systémy

Vyvíjíme zakázkový software pro řídicí systémy a regulátory v průmyslových automatizacích. Také tvoříme vizualizace a webalize pomocí webového serveru či na lokální síťi. Více informací na www.amit.defisoft.cz