Tvorba webových stránek

Chcete jednoduché osobní webové stránky nebo složitý redakční, či e-shopový systém? Zabýváme se tvorbou a kompletní implementací webových stránek včetně tvorby webdesignu a zřízení domény a webhostingu.

Osobní/Firemní stránky

Chcete on-line prezentaci? Máte zájem udělat reklamu na svou osobu? Potřebujete posílit marketing firmy tím, že budete vystupovat na webu? Jednoduché statické webové stránky vyvíjíme velmi rychle a levně. Webovou prezentaci maximálně přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním tak, aby vyhovovaly všem tipografickým pravidlům a navrhneme Vám tipy a triky jak přilákat větší pozornost návštěvníků jak v oblasti designu, tak obsahu.

Redakční systémy

Potřebujete pro svou firmu webové stránky s možností administračních úprav? Tvoříme dynamické webové stránky, na kterých si sami můžete upravovat obsahy stránek, dotazníků, či anket, a tak mít absolutní kontrolu nad aktuálností svých webových stránek.

E-shop systémy

Vlastníte obchod s kamenou prodejnou a rádi byste nabídli svým zákazníkům větší pohodlí při nakupování? Potřebujete servisní firmu, která Vám bude spravovat Vaš stávající internetový obchod? Neváhejte nás kontaktovat.

Webdesign

Nejdůležitější na webových stránkách je dojem, který udělají na návštěvníka, proto vytváříme kvalitní design webových stránek, či loga a jiným doplňků firmy, který maximálně přizpůsobíme zákazníkovi. Spolupracujeme také se špičkovými designéry jak 2D tak 3D grafiky.

SEO optimalizace a on-line marketing

Jsme poradenstvím v oblasti on-line marketingu. Vytvoříme pro Vaše internetové stránky SEO optimalizaci pro vyhledávače a poskytneme Vám rady k přilákání nových zákazníků a k udržení těch stávajících.

Více informací naleznete na www.defisoft.cz